DAVIDOFF

Всесвітньо відомий бренд тютюнових виробів та елітних аксесуарів заснував виходець з українського міста Новгород-Сіверський, що на Чернігівщині.

slug.'">'.$category->cat_name.''; } ; $category->slug ?>

Що Україна дала світу

Окремі категорії сучасних товарів марковані назвою відомого бренду Давідофф в наш час успішно посіли полиці елітних крамниць.

При цьому мало хто знає, що засновник компанії зі світовим ім’ям, походив з українського міста Новгород-Сіверський, що на Чернігівщині.

Він народився в родині єврейського торгівця тютюном Генріха (Гілеля) Давидова (у эміграції — Анрі Давидофф) та Рашелі Орлової 11 березня 1906.

Зіно був найстаршим з чотирьох дітей. Документальні джерела також підтверджують той факт , що батько Зіно володів тютюновою крамничкою на київському Подолі.

Через загострення політичної ситуації та посиленням антисемітських настроїв родина Давидоффа емігрувала до Європи.

У 1911 році переселенці оселилися у Женеві, Швейцарія, де батько Зіно Давидоффа також відкрив тютюновий магазин.

Протягом відносно нетривалого часу він здобув популярність у середовищах російських емігрантів.

Яскравою візитівкою крамниці були спогади Зіно про те, що туди полюбляв заходити за порцією запошного тютюну вождь світового пролетаріату Володимир Ленін.

Переїхавши до Гавани молодий Давідофф став першим європейцем, який викурив унікальну кубинську сигару.

Спробувавши її, Зіновій забажав відіслати партію таких сигар батькові, оскільки той вже натякав, що улюбленому синові час самому заробляти витрачені на навчання гроші. Встановивши безпосередній діалог з революційною владою острова Свободи Зіно підтримав ідею команданте Че Гевари про ведення державної тютюнової монополії, однак не погодився із запропонованим урядом Куби рішенням виготовляти «народні сигари», тобто робити їх машинами.

Його послухався Фідель Кастро. У 1970 році кубинські виробники сигар назвали на честь Давидоффа три сорти сигар.

Зіно Давидоффу приписують створення першого настільного хумідора, спеціального дерев’яного контейнера для зберігання сигар.

Давидофф написав «Книгу експерта з сигар» яка була опублікована у 1967 році французькою, а згодом перекладена п’ятьма іншими мовами.

Сьогодні фірма DAVIDOFF — це не лише сигари, але й винно-коньячні вироби, косметика, парфуми, врешті — оправи для окулярів та шкіряні сумки.

Засновник комерційно успішної імперії DAVIDOFF прожив 88 років і помер у Женневі у 1994 році.post_likes( '' ); }?>
/**/